Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > SM-42B203
SM-42B203
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM-42B203 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM-42B203
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 69154 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM-42B203 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69154 pcs Φύλλο δεδομένων SM-42 & 43 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm) Σειρά SM4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment