Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > SM-42A205
SM-42A205
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM-42A205 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM-42A205
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 69356 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM-42A205 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69356 pcs Φύλλο δεδομένων SM-42 & 43 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης J Lead Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm) Σειρά SM4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 11 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 2 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment