Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > FT63EV501
FT63EV501
FT63EV501
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FT63EV501 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FT63EV501
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FT63EV501 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216030 pcs Φύλλο δεδομένων FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Σειρά FT-63
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα FT-63EV 500 OHM (501)
FT-63EV501
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment