Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > FT63EH202
FT63EH202
FT63EH202
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FT63EH202 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FT63EH202
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FT63EH202 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146372 pcs Φύλλο δεδομένων FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Σειρά FT-63
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα FT-63EH 2K OHM (202)
FT-63EH202
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment