Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > CT9EW200
CT9EW200
CT9EW200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CT9EW200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CT9EW200
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CT9EW200 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91014 pcs Φύλλο δεδομένων CT-9 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm) Σειρά CT9
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αριθμό των στροφών 18 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment