Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > CT20EPB104
CT20EPB104
CT20EPB104
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CT20EPB104 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CT20EPB104
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CT20EPB104 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31870 pcs Φύλλο δεδομένων CT-20 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.350" x 0.276" Face x 0.906" L (8.90mm x 7.00mm x 23.00mm) Σειρά CT20
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CT-20EPB 100K OHM (104)
CT-20EPB104
Αριθμό των στροφών 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment