Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > CT20EP102
CT20EP102
CT20EP102
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CT20EP102 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CT20EP102
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CT20EP102 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61100 pcs Φύλλο δεδομένων CT-20 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.252" x 0.197" Face x 0.748" L (6.40mm x 5.00mm x 19.00mm) Σειρά CT20
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CT-20EP 1K OHM (102)
CT-20EP102
Αριθμό των στροφών 15
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment