Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Διακόπτες DIP > CFS-0101MB
CFS-0101MB
CFS-0101MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CFS-0101MB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CFS-0101MB
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή SWITCH DIP SPST 100MA 6V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs118 pcs
354 pcs590 pcs1062 pcs5074 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CFS-0101MB Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή SWITCH DIP SPST 100MA 6V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73213 pcs Φύλλο δεδομένων CFS Series
Κατηγορία Διακόπτες Δυνάμενος να πλυθεί No
Αξιολόγηση τάσης 6VDC Στυλ λήξης Gull Wing
Σειρά CFS Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 563-1984-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Μήκος 0.156" (3.96mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.146" (3.70mm) Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy