Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > 1211PB103
1211PB103
1211PB103
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1211PB103 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1211PB103
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 1211PB103 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4998 pcs Φύλλο δεδομένων 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±5%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.413" x 0.346" Face x 1.390" L (10.50mm x 8.80mm x 35.30mm) Σειρά 1211
Resistive Υλικό Wirewound Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tube
Αριθμό των στροφών 22 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment