Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > DOC102V-020.0M
DOC102V-020.0M
DOC102V-020.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DOC102V-020.0M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DOC102V-020.0M
Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC VCOCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DOC102V-020.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC VCOCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2602 pcs Φύλλο δεδομένων DOC Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος VCOCXO Μέγεθος / Διαστάσεις 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Σειρά DOC Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Παραγωγή LVCMOS Αλλα ονόματα CW705-2
DOC102V020.0M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.307" (7.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±100ppb
Συχνότητα 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 20MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead