Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DSS5XPFAA50X
DSS5XPFAA50X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSS5XPFAA50X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DSS5XPFAA50X
Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50POS VERT PRESS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DSS5XPFAA50X Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 50POS VERT PRESS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5391 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 125V Λήξη Press-Fit
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά - Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP20 Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (M3) Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A