Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 6STF25PAM04B40X
6STF25PAM04B40X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6STF25PAM04B40X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6STF25PAM04B40X
Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6STF25PAM04B40X Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1920 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 26 AWG
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Copper Alloy, Tin Plated
Σειρά - Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side (M3); Mating Side (M3) Χαρακτηριστικά Filter, Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A