Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 6STF15PAT03S40X
6STF15PAT03S40X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6STF15PAT03S40X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6STF15PAT03S40X
Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6STF15PAT03S40X Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2062 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Brass, Tin Plated
Σειρά - Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας Machined Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing 0.189" (4.80mm)