Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > TV30C101JB-G
TV30C101JB-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TV30C101JB-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TV30C101JB-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 100VWM 162VC SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TV30C101JB-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 148570 pcs Φύλλο δεδομένων TV30C5V0~441-G
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 111V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 100V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB, (SMC) Τύπος Zener
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 18.52A Πόλωση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή TV30C101JB-G
Περιγραφή TVS DIODE 100VWM 162VC SMC Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 162V