Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > TV15C9V0JB-HF
TV15C9V0JB-HF
TV15C9V0JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TV15C9V0JB-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TV15C9V0JB-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TV15C9V0JB-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198355 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 9V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 15.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 10V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 97.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -