Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > SC35VB160-G
SC35VB160-G
SC35VB160-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC35VB160-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC35VB160-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC35VB160-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6191 pcs Φύλλο δεδομένων SC35VB160-G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.6kV
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 12.5A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SCVB Σειρά -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 5-Square, SCVB
Αλλα ονόματα 641-1391 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος QC Terminal Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV QC Terminal SCVB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 35A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC36-11SURKWA
  • Κατασκευαστές:Kingbright
  • Περιγραφή:DISPLAY 630NM RED 1DIG .36 TH
  • Σε απόθεμα:65614
SC35VB80-G Image
  • Μέρος#:SC35VB80-G
  • Περιγραφή:RECT BRIDGE GPP 800V 35A SCVB
  • Σε απόθεμα:7342
  • Μέρος#:SC36-11EWA
  • Κατασκευαστές:Kingbright
  • Περιγραφή:DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.36"
  • Μέρος#:SC36-11CGKWA
  • Περιγραφή:DISPLAY 570NM GRN 1DIG .36 TH
  • Μέρος#:SC36-11SRWA
  • Περιγραφή:DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
  • Μέρος#:SC36-11GWA
  • Περιγραφή:DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36"
SC36-11YWA Image
  • Μέρος#:SC36-11YWA
  • Περιγραφή:DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.36"