Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SB5100E-G
SB5100E-G
SB5100E-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SB5100E-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SB5100E-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs2400 pcs6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SB5100E-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 353216 pcs Φύλλο δεδομένων SB520-5100E-G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 5A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-201AD, Axial
Αλλα ονόματα 641-1421-2
SB5100E
SB5100EG
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 5A Through Hole DO-201AD
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A
Χωρητικότητα @ VR, F 500pF @ 4V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης SB5100