Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > KBU35005-G
KBU35005-G
KBU35005-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KBU35005-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KBU35005-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή RECT BRIDGE CELL 50V 35A KBU
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KBU35005-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή RECT BRIDGE CELL 50V 35A KBU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75100 pcs Φύλλο δεδομένων KBU35005-G thru 3510-G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 50V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 17.5A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή KBU Σειρά -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP, KBU
Αλλα ονόματα 641-1363 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Single Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole KBU
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 35A