Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > DF15005S-G
DF15005S-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DF15005S-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DF15005S-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DF
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DF15005S-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή RECTIFIER BRIDGE 1.5A 50V DF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152746 pcs Φύλλο δεδομένων DF15005S~1510S-G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 50V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 1.5A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFS Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Gull Wing
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Surface Mount DFS Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1.5A Αριθμός μέρους βάσης DF15005