Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > CZRUR52C10-HF
CZRUR52C10-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CZRUR52C10-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CZRUR52C10-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 10V 150MW 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CZRUR52C10-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 10V 150MW 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 931897 pcs Φύλλο δεδομένων CZRUR52C2~39-HF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 10V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603/SOD-523F Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 10V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 7.5V
Σχετικά προϊόντα
CZRUR52C10 Image
  • Μέρος#:CZRUR52C10
  • Σε απόθεμα:926723
CZRUR52C13 Image
  • Μέρος#:CZRUR52C13
  • Περιγραφή:DIODE ZENER 13V 150MW 0603
  • Σε απόθεμα:898237
CZRUR52C12 Image
  • Μέρος#:CZRUR52C12
  • Περιγραφή:DIODE ZENER 12V 150MW 0603