Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > CURB201-G
CURB201-G
CURB201-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CURB201-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CURB201-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CURB201-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 404622 pcs Φύλλο δεδομένων CURB201-G thru 207-G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 2A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB)
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 50V 2A Surface Mount DO-214AA (SMB)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A