Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > CSRS065V0P
CSRS065V0P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CSRS065V0P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CSRS065V0P
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 5V 9V SOT23-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CSRS065V0P Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 5V 9V SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5322 pcs Φύλλο δεδομένων CSRS065V0P
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 5V (Max)
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 9V Τάση - Ανάλυση (Min) 6V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 4 Τύπος Steering (Rail to Rail)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος Yes Ισχύς - μέγιστη παλμός -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Αλλα ονόματα 641-1394-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.5A (8/20µs)