Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > CPDQ3V3-HF
CPDQ3V3-HF
CPDQ3V3-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPDQ3V3-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPDQ3V3-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD923F
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPDQ3V3-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD923F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1463017 pcs Φύλλο δεδομένων CPDQ3V3-HF
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3.3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 5V