Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > CPDFR24V
CPDFR24V
CPDFR24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPDFR24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPDFR24V
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 24V 47V 1005/SOD323F
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPDFR24V Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 24V 47V 1005/SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 592742 pcs Φύλλο δεδομένων CPDFR Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 47V Τάση - Ανάλυση (Min) 25V