Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > CDBMH3100-HF
CDBMH3100-HF
CDBMH3100-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDBMH3100-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CDBMH3100-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD123T
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CDBMH3100-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD123T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5128 pcs Φύλλο δεδομένων CDBMH320-HF thru 3100-HF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 3A (DC) Τάσης - Ανάλυση SOD-123T
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση SOD-123T Άλλα ονόματα 641-1435-2
CDBMH3100HF
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CDBMH3100-HF Διευρυμένη περιγραφή Diode Schottky 100V 3A (DC) Surface Mount SOD-123T
Διαμόρφωση δίοδος 200µA @ 100V Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD123T
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 850mV @ 3A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C