BR35005W-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BR35005W-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | BR35005W-G |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | BRIDGE DIODE 35A 50V BR-W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BR35005W-G | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | BRIDGE DIODE 35A 50V BR-W | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5225 pcs | Φύλλο δεδομένων | BR10/15/25/35/50A W -G Series |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Peak Reverse (Max) | 50V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.1V @ 12.5A | Τεχνολογία | Standard |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | BR-W | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tray | Συσκευασία / υπόθεση | 4-Square, BR-W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C (TJ) | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Diode Τύπος | Single Phase | Λεπτομερής περιγραφή | Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole BR-W |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 10µA @ 50V | Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 35A |