Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > BR25005-G
BR25005-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BR25005-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BR25005-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή BRIDGE DIODE 25A 50V BR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BR25005-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή BRIDGE DIODE 25A 50V BR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43762 pcs Φύλλο δεδομένων BR10005~1010-G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 50V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 25A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή BR Σειρά -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 4-Square, BR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος QC Terminal
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V QC Terminal BR Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 25A