ATV15C141JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATV15C141JB-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | TVS DIODE 140V 226.8V DO214AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ATV15C141JB-HF | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 140V 226.8V DO214AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 140636 pcs | Φύλλο δεδομένων | ATV15C5V0-HF thru 441-HF |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 140V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 226.8V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 155V |
| Τύπος | Zener | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-214AB (SMC) |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q101 | Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 1500W (1.5kW) | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AB, SMC | Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 6.61A | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | - |