Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ATV02W8V5B-HF
ATV02W8V5B-HF
ATV02W8V5B-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATV02W8V5B-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATV02W8V5B-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATV02W8V5B-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 487638 pcs Φύλλο δεδομένων ATV02W5V0-HF thru 191-HF
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13.89A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -