Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > A5KP43A-G
A5KP43A-G
A5KP43A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά A5KP43A-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος A5KP43A-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 43V 69.4V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος A5KP43A-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 43V 69.4V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64276 pcs Φύλλο δεδομένων A5KP-G Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 43V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 69.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 47.8V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά Automotive, AEC-Q101
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 72.05A