Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 5KP70CA-G
5KP70CA-G
5KP70CA-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5KP70CA-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5KP70CA-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5KP70CA-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84937 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP-G Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 44.25A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
5KP75 Image
  • Μέρος#:5KP75
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 75V 127.05V P600