Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > 5KP150A-G
5KP150A-G
5KP150A-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 5KP150A-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 5KP150A-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 5KP150A-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85076 pcs Φύλλο δεδομένων 5KP-G Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V Τάση - Ανάλυση (Min) 167V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW)
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 20.58A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
5KP15 Image
  • Μέρος#:5KP15
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODE 15V 25.62V P600
  • Σε απόθεμα:68941
5KP150A Image
  • Μέρος#:5KP150A
  • Κατασκευαστές:Littelfuse Inc.
  • Περιγραφή:TVS DIODE 150VWM 243VC AXIAL
  • Σε απόθεμα:79949
5KP150 Image
  • Μέρος#:5KP150
  • Περιγραφή:TVS DIODE 150V 255.15V P600