Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Ταλαντωτές > CPPLT7-A7B6-2.8TS
CPPLT7-A7B6-2.8TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPPLT7-A7B6-2.8TS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSC XO 2.80MHZ TTL SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPPLT7-A7B6-2.8TS Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSC XO 2.80MHZ TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32892 pcs Φύλλο δεδομένων CPPL Series
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 5V
Τύπος XO (Standard) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Σειρά FIPO™ CPPL Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή TTL Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm Συχνότητα 2.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.8MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA