Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Προγραμματιζόμενη ταλαντωτές > CPPLT4-HT56P
CPPLT4-HT56P
CPPLT4-HT56P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPPLT4-HT56P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPPLT4-HT56P
Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs40 pcs80 pcs120 pcs
520 pcs1000 pcs2520 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPPLT4-HT56P Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSC PROG TTL 5V 100PPM STBY TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43413 pcs Φύλλο δεδομένων CPPL Series
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τάσης - Προμήθεια 5V
Τύπος XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Σειρά FIPO™ CPPL
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Παραγωγή TTL Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.220" (5.60mm) Λειτουργία Standby
Σταθερότητα Συχνότητας (Σύνολο) - Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm
Λεπτομερής περιγραφή XO (Standard) TTL 1MHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 5V Standby 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 50µA Βασικό συντονιστή Crystal
Διαθέσιμο φάσμα συχνοτήτων 1MHz ~ 133MHz