Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - κεφαλίδες, αρσενικό καρφίτσες > TST12RB05T
TST12RB05T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TST12RB05T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TST12RB05T
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT PCB 12POS TIN PIN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TST12RB05T Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT PCB 12POS TIN PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15103 pcs Φύλλο δεδομένων Trident Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
Περιβάλλει Unshrouded Σειρά Trident Rectangular
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.200" (5.08mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.200" (5.08mm)
Συσκευασία Bulk Συνολικό μήκος επικοινωνίας -
Αλλα ονόματα 192990-3270
192990-3270-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.531" (13.50mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Mounting Flange στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 12 position 0.200" (5.08mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό - Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.224" (5.70mm)