Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βασική μονάδα βύσματα - θήκες > TM75PR2851
TM75PR2851
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TM75PR2851 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TM75PR2851
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή TM75PR2851
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TM75PR2851 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 4959 pcs Φύλλο δεδομένων Trident Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά Trident Multiway ™
Πίσσα - Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών - Αριθμός θέσεων 75
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 75 Position Housing for Male Pins Connector Panel Mount Rack and Panel Χρήση Connector Plug
Τύπος υποδοχής Housing for Male Pins Στυλ Connector Rack and Panel
Χρώμα -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TM75RR2852
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:TM75RR2852
  • Σε απόθεμα:5406
  • Μέρος#:TM7EP101
  • Κατασκευαστές:Copal Electronics
  • Περιγραφή:TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP