TD1D50MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TD1D50MP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | TD1D50MP |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cannon |
| Περιγραφή | CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | TD1D50MP | Κατασκευαστής | Cannon |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 83 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Gauge Wire | - |
| Αξιολόγηση τάσης | 100V | Λήξη | Solder Cup |
| Σειρά | 24308-Style, TD1 | Συσκευασία | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - | Αριθμός σειρών | 3 |
| Αριθμός θέσεων | 50 | τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - |
| Προστασία Ingress | - | Υλικό περιβλήματος | - |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Housing/Shell (Unthreaded) | Χαρακτηριστικά | Filter, Shielded |
| Λεπτομερής περιγραφή | 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | τρέχουσα Αξιολόγηση | 7.5A |
| Επικοινωνία Τύπος | Signal | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |
| Φόρμα Επικοινωνίας | - | Επικοινωνία Τέλος Πάχος | - |
| Επικοινωνία Finish | Gold | Τύπος υποδοχής | Plug, Male Pins |
| Στυλ Connector | D-Sub | Χρώμα | - |
| Backspace Spacing | - |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
TD1D50TPPC - Κατασκευαστές:
Cannon - Περιγραφή:
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
TD1C37TPPC - Κατασκευαστές:
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER - Σε απόθεμα: