Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > TD1B25MP
TD1B25MP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TD1B25MP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TD1B25MP
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
In Stock 107 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TD1B25MP Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
Διαθέσιμη ποσότητα 107 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Σειρά 24308-Style, TD1 Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Filter, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A