Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > MS3106F22-18SW
MS3106F22-18SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MS3106F22-18SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MS3106F22-18SW
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MS3106F22-18SW Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1989 pcs Φύλλο δεδομένων MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-5015, MS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IMS3106F22-18SW
MS3106F2218SW
Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Cable Clamp, Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -