Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > MS3102R22-12SW
MS3102R22-12SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MS3102R22-12SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MS3102R22-12SW
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MS3102R22-12SW Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5908 pcs Φύλλο δεδομένων MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-12
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-5015, MS Συσκευασία Bulk
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 5 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A, 74A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -