Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > MS3100R24-28P
MS3100R24-28P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MS3100R24-28P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MS3100R24-28P
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MS3100R24-28P Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 200VAC, 250VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-5015, MS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IMS3100R24-28P
MS3100R2428P
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A