Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > MS3100R22-5S
MS3100R22-5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MS3100R22-5S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MS3100R22-5S
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MS3100R22-5S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2657 pcs Φύλλο δεδομένων MIL-DTL-5015, MS CatalogMIL-DTL-5015, MS Brochure
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 900VAC, 1250VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-5
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-5015, MS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IMS3100R22-5S
MS3100R225S
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Backshell
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A, 41A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -