Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > MDVB1-37SSL
MDVB1-37SSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDVB1-37SSL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDVB1-37SSL
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 595 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDVB1-37SSL Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 595 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 24-32 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Shell Υλικό, Finish -
Σειρά MDVB Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 097337-0085 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyester Thermoplastic, Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock (2-56) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A