Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > MDVB1-25SH027
MDVB1-25SH027
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDVB1-25SH027 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDVB1-25SH027
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDVB1-25SH027 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1122 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Leads
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Shell Υλικό, Finish -
Σειρά MDVB Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 097336-0062 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polyester Thermoplastic, Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A