Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδιο συγκροτήσεις > Δ-υπο-καλώδια > MDM-31SH034K
MDM-31SH034K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDM-31SH034K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDM-31SH034K
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 31POS SKT 8"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDM-31SH034K Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 31POS SKT 8" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1350 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature CatalogMDM-31SH034K
Κατηγορία Καλώδιο συγκροτήσεις Χρήση -
Τύπος D-Type, Micro-D θωράκιση -
Σειρά MDM Αλλα ονόματα IMDM-31SH034K
MDM31SH034K
Αριθμός θέσεων 31 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Μήκος 0.667' (203.20mm, 8.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Επικοινωνία Τέλος Πάχος -