Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > MDM-25PSK
MDM-25PSK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDM-25PSK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDM-25PSK
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDM-25PSK Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1443 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature CatalogMDM-25PSK
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 096516-0061
IMDM-25PSK
IMDM-25PSK-ND
MDM25PSK-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A