Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > MDM-25PL61B
MDM-25PL61B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDM-25PL61B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDM-25PL61B
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDM-25PL61B Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1012 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Leads
Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 096516-0258 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A