MDM-21PL2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDM-21PL2L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MDM-21PL2L |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cannon |
| Περιγραφή | MICRO |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MDM-21PL2L | Κατασκευαστής | Cannon |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1210 pcs | Φύλλο δεδομένων | Microminiature Catalog |
| Κατηγορία | Καλώδιο συγκροτήσεις | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | 096514-0055 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 34 Weeks |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MDM-21PHY37B-A174 - Κατασκευαστές:
Cannon - Περιγραφή:
MICRO 21C P /11 10CR 40" NI - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
MDM-21PHY09M2-A174 - Κατασκευαστές:
MICRO 21C P 24" 10CR JACKS NI - Σε απόθεμα:
MDM-21PMCBRLH-1-A174 - Κατασκευαστές:
CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A - Σε απόθεμα: