Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > MDM-100SL61B
MDM-100SL61B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDM-100SL61B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDM-100SL61B
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 352 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDM-100SL61B Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICROD RCPT 100POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 352 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Leads
Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 097391-0473 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A