Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > MDB1-31SSP
MDB1-31SSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MDB1-31SSP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MDB1-31SSP
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 796 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MDB1-31SSP Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 796 pcs Φύλλο δεδομένων Microminiature Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Shell Υλικό, Finish -
Σειρά MDB Συσκευασία -
Αλλα ονόματα 095495-0065 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 31
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock (2-56) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A